ÖNE ÇIKAN MASÖZ TERAPİSTLER

  Tüm masözleri görmek için tıkla  

Ataşehir masaj salonu arayışınızı kolaylaştırmak için en popüler ve kaliteli mekanları sizler için sitemizde yayınlamaktayız.

Alacağınız masaj terapisi uzun bir iş ya da okul gününün ardından gelerek rahatlayabileceğiniz ve yorgunluklarınızı unutabileceğiniz bir hizmeti size sunar. Masaj yaptırmak istiyorsunuz ama aklınızdaki gibi bir yer bulamıyor musunuz ? İşte böyle soruların cevabı her zaman masaj ekibimiz olmaktadır.

Alanında en iyi isimler ile çalışarak müşterilere unutulmaz bir hizmet veren masaj salonları şubemiz her gün daha iyi olmaktadır. Birbirinden farklı ülkelerin masaj yöntemleri ile sizlere hizmet veririz ve tüm elemanlarımız bu konuda eğitimlidir.

Kurumsal bir iş yeri olduğumuz için müşterilerimizden gelen geri dönüşler bizler için çok önemlidir. Sizlerin istediği durumlarda gerekli ayarlamalar yapılır ve daha iyi bir süreç geçirmeniz sağlanır. Müşteri ilişkileri bir iş yerini ayakta tutan en önemli faktördür ve bizim için de temeli oluşturmaktadır.

Her insanın fiziksel ve ruhsal yapısı farklı olduğu için şubemizde birçok farklı masaj teknikleri ile hizmet verilmektedir. Hangi masajı seçeceğiniz hakkında bir fikriniz yoksa masözlerimiz sizlere bu konularda yardımcı olacaktır.

ataşehir masaj salonu
ataşehir masaj salonu

Popüler Ataşehir Masaj Salonları

Ataşehir masaj salonları çevrede bulunan diğer masaj merkezlerine göre çok daha iyi bir hizmeti sizlere sağlamaktadır. Birçok insan masajın sadece vücudu ovalamaktan ibaret olduğunu düşünmektedir. Masaj başlı başına bir felsefedir ve bilen kişiler tarafından yapılmadığı takdirde vücuda zararları bile olabilir.

Yaralı ve hassaslaşan vücut bölgelerinde kan akış hızının arttırılması ile yaralar iyileşir. Masaj yöntemleri de bu akışları hızlandırarak hem vücudu rahatlatır hem de ağrı ve yaraların geçmesi için çalışır. Ekibimiz masöz ile masörleri tıbbi ve masaj eğitimleri almıştır bundan dolayı da ne yaptıklarını çok iyi bilmektedirler.

Her insanın vücut yapısı farklı olduğu için ilk olarak ekibimiz sizlere ait profil oluşturur. Bu profilde genel fiziksel özellikleriniz ve varsa hastalıklarınız bulunur. Bu profile bakılarak masözlerimiz ve sizin ortak fikri uygulanarak, vücut yapınıza en uygun masaj türü belirlenir. Resmi internet sitemizde bulunan masaj kataloglarını inceleyebilir ve masajlar hakkında bilgi alabilirsiniz.

Tüm elemanlarımızın masaj yapabilmek adına sertifikaları ve eğitimleri mevcuttur. Kurumumuzda masöz ya da masör olarak çalışabilmek için mutlaka geçerli bir eğitim sertifikası olması gerekmektedir. Aksi takdirde masaj hizmeti veremezsiniz. İnsan sağlığı her şeyin başında gelmektedir ve bizler de bu konuyu oldukça ciddiye alıyoruz. Bundan dolayı her zaman sizler için en iyiler seçilmektedir.

Ataşehir Masaj Her Daim Yenilik Sağlar

Farklı kültürler ve farklı insanlar masaj yöntemlerinde farklılık oluşmasına neden olmuştur. Kimi insanın vücudu daha sert masaja tepki verirken bazı insanların toleransı daha düşüktür. Bu nedenle Ataşehir masaj ekibimiz sürekli yeni yöntemler uygulayarak müşterilerimize en uygun masajın bulunmasında yardımcı olmaktadır.

Böylece masaj çeşitlerinde de genişlik sağlanır ve sizlere çok daha fazla seçenek oluşturulur. Masaj yapılacak ortam randevunuzdan önce sizler için hazırlanır ve temizlenir. Kişisel hijyen en önem verilen konulardandır. Son çıkan masaj trendleri, yüz masajı ve çeşitli masaj aletleri de ekibimiz tarafından kullanılır ve sizlere aradığınız o rahatlama hissi sunulur.

Randevu almak için ekibimiz ile iletişime geçerek hangi masajı tercih ettiğinizi söylemeniz yeterlidir. Masaj elemanları sizler için sürekli olarak kendilerini geliştirmekte ve yeni konular hakkında eğitimlere katılarak sertifika almaktadır. Müşteri memnuniyeti ve sağlığı bir masaj merkezi için en önemli konudur. Sağlığınızı korumak ve sizi daha iyi hissettirmek için her imkanı sizlere sunmaktayız. Gözlerinizi kapatıp rahatlayarak bizlere güvenebilir ve masaj serüveninizin tadını çıkarabilirsiniz.

Güzel bir yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir