ÖNE ÇIKAN MASÖZ TERAPİSTLER

  Tüm masözleri görmek için tıkla  

Kartal masöz bölgesindeki tüm terapistlerden diğer ilçelerden farklı olarak kaliteli masaj hizmetini uygulayarak öne çıkıyor. Masaj Tarihsel gelişim süreci içinde insanlar için faydaları kanıtlanmış ve uygulama temel prensipleri arasında şifa verme amacı olan tedavi yöntemidir. Alternatif tıp yöntemlerinde ilaç kullanımı olmadan kişi rahatlığı ve sağlığı ön planda tutularak gerekli olan rahatlama alanı oluşturulur. Yeni doğan bebekler için de uygulanır.

Kartal profesyonel masöz tarafından yapılan masajlar da sadece dokunma yöntemi ile masaj yapılmamaktadır. Dokunma masaj sırasında beden üzerinde aktif olarak çalışması istenilen ve ağrı azalımı için kullanılan tekniklerden biridir. Dokunma sadece mekanik olarak yapılmamaktadır. Masaj sırasında beden üzerinde ellerin ve parmakların hangi alana konulması gerektiği ve hangi uygulama teknik hareketlerinin yapılacağı bilgisi de önemlidir.

Kartal Masöz Terapistler

Kartal masöz terapistler ile masajın her tekniği kişi bedeninde ağrı ve acıyı giderme amacıyla kullanılmaktadır. Masaj terapisi uygulanırken genel olarak el kullanır ancak bazı masajlar için kol ve dirsek iç kısımları kullanılarak da masaj yapılır. Yapılan baskılar vücutta bulunan sinir noktalarını etkileyerek harekete geçmesini sağlamaktadır. Sinir noktaları vücudun farklı bölgelerinde noktacıklar halinde bulunur ve kişi bu alanlara baskı yapması durumunda aktif hale getirilir.

Kartal masözlerden masaj hizmeti almak kişisel rahatlık ve keyif içinde gerekli olmaktadır. Masaj sadece hasta olan ve ağrı çeken insanlara yapılmamaktadır. Aynı zamanda kişisel keyif alanı oluşturmak isteyen kişiler içinde uygulanmaktadır. Tercih meselesi kişiye bağlı olarak belirlenir. Klasik masaj ve İsveç masajı en çok tercih edilen ve uygulanan masaj türüdür. Rahatlama ve esneklik bu masaj türleri ile oluşmaktadır.

Kartal masöz profilleri sağlık alanında daha kaliteli hizmet vermek adına zaman zaman değişmektedir. Masaj ile birlikte zayıf bir bedene sahip olma fikri de oluşmaya başlamıştır. Düzenli olarak uygulanması gereken masajın bel ve çevrelerinde incelemelerin oluşmasını sağladığı kanıtlanmıştır. Metabolizma üzerinde aktif bir uygulama olması nedeniyle zayıf bir neden oluşumu inde de tercih edilmektedir.

Kartal masöz profilleri
Kartal masöz profilleri

Kartal Sertifikalı Masözler

Kartal sertifikalı masözler masaj terapileri alanında eğitim ve donanım sahibi olan kişilerden oluşmaktadır. Masaj için uzman belgesi olmayan kişilerden masaj yapılması istenmemelidir. Güvenlik sağlık açısından önemli bir faktördür. Kişi sağlığının olumsuz etki göstermemesi adına alanında uzman olmayan kişi ve yerden masaj hizmeti alınmaması doğru bir davranış olacaktır.

Kartal masöz nasıl bulunur sorusunun cevapları arasında İstanbul merkezli olarak tanımlanan adreslerden biri olması maddesi vardır. Büyük şehirlerde yaşayan insanlarda doğal ortamda yaşayan insanlara oranla daha fazla yorgunluk, ağrı ve stres oluşumu göze çarpar. Şehirlerde yaşayan insanlar için öfke ve huzursuzluk durumu en yaygın görülen psikolojik rahatsızlıklar arasındadır. Öfke sağlığın en büyük düşmanıdır ve bedene zarar verir. Masaj terapisi sayemde öfke nöbetlerinden kurtulma sağlanır.

Kartal Masaj Uzmanları

Kartal masaj uzmanları masaj ile birlikte bedene ve ruha da dokunmaktadır. Masaj sırasında sadece beden etki alanı içine girmemektedir. Zihin ve ruh sağlığı içinde yapılan dokunuşlar iyileştirme ve yatıştırmak özelliği göstererek oluşan hastalık ve rahatsızlıkların zamanla yavaşlamasında ve vücudu terk etmesini sağlamaktadır.

Dünya üzerinde masajın faydaları ile ilgili yapılan faydalı araştırmalar ile insanların masaja karşı olumsuz tutumlarından uzaklaştıkları görülmüştür. Kartal masaj terapistleri gün içinde istenilen masaja uygun teknik dokunuşlar uzman kimlik ile yapmaktadır. Masajın beceri ve ustalık isteyen tarafı da bulunmaktadır. Zamanın en önemli terapi ve tedavi yöntemleri içinde çok geniş kesim tarafından tercih edilmektedir.