ÖNE ÇIKAN MASÖZ TERAPİSTLER

  Tüm masözleri görmek için tıkla  

Evde masaj hizmetleri son dönemlerin tercih edilen adres ve masaj hizmet alanları arasında İstanbul ilinde öne çıkmaya devam etmektedir. Günümüzde masaj ile insanların stres, yorgunluk, öfke ve sinir hallerinden kurtularak daha olumlu bir tavır sergilemeleri sağlanmıştır. Yaşam içinde insanlar belirli dönemlerde daha fazla hastalık geçirir ve sağlık açısından endişeli tavır sergiler. Bu tür davranışlardan kurtulmak ve hayata olumlu bir enerji akışını sağlamak adına masaj yapılmaktadır.

Sertifikalı masözler eğitimlerini tamlayarak uygulamalara hakim olarak hizmet vermeye devam etmektedir. Dört el Bali masajının faydaları arasında iki kişi tarafından yapılması ve kan akışı çift olarak yapılan hareketler ve vuruşlar sayesinde daha hızlı artmaktadır. Stres, anksiyete bozukluk ve depresyon gibi hastalıklarda da pozitif bir etki alanı oluşturur.

Masözlerden Evde Masaj Hizmeti

Masözlerden evde masaj hizmeti uygun bir sağlık düzeni içinde yapılmaktadır. Dört el Bali masajı olarak adlandırılan masaj türünde masözler eş zamanlı olarak hareket etmektedir. Tek bir kişi yerine iki kişi tarafından masaj yapılır. Etki oranı daha yüksek olan masaj türüdür. Belirli oranda verilen şiddetli darbe ve vuruşlar ile baskı mekanizması harekete geçirilir ve ağrı azaltılır.

Evde masaj, masöz profilleri ile sağlıklı bir yaşam içine adım atmak oldukça kolay olmaktadır. Dört el Bali masajı ile beden üzerinde ağrı ve acı oluşan bölgelerde dört el kullanılarak müdahale edilmektedir. İlk süreç içinde beyin tarafından yapılan tüm basınç ve darbeler kontrol altına alınmaya ve takip edilmeye başlanır. Ardından rahatlık süreci devreye girerek kişinin gevşemesi ve kaslarında oluşan sıvı birikmesinden kurtulması sağlanır.

Evde masözlerden masaj hizmeti almak için alanında uzman olan terapist ve masözler hakkında araştırılma yapılmalıdır. Günümüzde masajın faydalarını gören insan sayısının artması masaj alanlarının da sayı bakımından artmasına neden olmuştur. Dört el Bali masajı kişi tarafından uygulanması istenilen alanlarda da yapılmaktadır. Otantik olarak tanımlanan ortam içinde yapılır. Benzer olan tüm teknikler iki kişi tarafından beden üzerine odaklanarak gerçekleşmektedir.

Evde masaj istanbul
Evde masaj istanbul

İstanbul Evde Masaj Hizmeti

İstanbul evde masaj hizmeti ile verimli ve sağlıklı bir ortam içinde masaj yapılmaktadır. Bali masajında baskı yüzeyi daha fazla olmaktadır. 2 uzman masöz tarafından yapılan baskılar ile rahatlama ve acı giderimi daha hızlı olacaktır. Cilt yüzeyine yakın olarak yer alan kasların belirli bir kısmında da yumuşatma ve gerginlik azaltma adına da baskı ve vuruşlar kullanılmaktadır. Bu vuruşlar ile yüz hatlarında oluşan ağrı ve tutulmalar da giderilmektedir.

Evde masöz nasıl bulunur sorusu masaj yaptıran killer tarafından İstanbul Anadolu yakasında bulunması nedeniyle araştırılmaktadır. Masaj türleri arasında faydalı bir masaj olan Dört el Bali masajı ile sindirim sistemi hastalıkları iki kişi tarafından yapılan hareketler sayesinde daha hızlı iyileşme belirtileri göstermektedir. Kaza sonucu oluşan ve iyileşmesi uzun yıllar alan hasarlı ve yaralı dokularda da büyük bir iyileşme belirtisi göstermektedir.

Evde Masaj Terapistleri

Evde masaj terapistleri ile formda kalmak ve bağışıklık sisteminin gelişimine katkıda bulunmak adına düzenli olarak masaj hizmeti verilmektedir. Bali masajı ile kas dokusuna odaklanarak beden üzerinde masaj teknikleri uygulanmaktadır. Psikolojik anlamda da rahatlama hissi Bali masajı ile birlikte oluşmaktadır. Vücudun aynı anda farklı bölgelerinde masaj yapılmadı ile beden üzerinde farklı alanların çalıştırılması ve bu alanlarda dinamizm oluşması sağlanır.

Evde masaj uzmanları en iyi kalite hizmeti sunma için çalışmalarına ara vermeden devam etmektedir. Son zamanlarda birçok farklı teknikler de masaj uygulanmaktadır. Bali masajının önemi ve faydası da kişiler tarafından bilinmektedir. Bali masajı, geleneksel olarak uygulanan teknikler den arındırılarak farklı bir boyut kazanmıştır. Dört el uygulanarak oluşturulan Bali masajı ile geleneksel yöntemlerden farklı bir uygulama yöntemi de kullanılmaktadır. Masaj sonrasında beden sağlığı açısından kişinin daha iyi hissetmesi ve pozitif olarak yaşamına devam etmesi sağlanır.