ÖNE ÇIKAN MASÖZ TERAPİSTLER

  Tüm masözleri görmek için tıkla  

Anti sitres masajı nedir ?

Günümüz koşullarında, stressiz yaşam neredeyse mümkün değildir. Fiziksel rahatsızlığınız olmasa bile, hepimiz stres kaynaklı kas gerginliği, baş ağrısı, mide ve sindirim problemleri yaşarız. Bu nedenle, anti-stres masajı daha sağlıklı bir iç denge ve fiziksel durum oluşturmak için en etkili yöntemlerden biridir.
Anti-stres masajı, stres ve etkilerini hafifletmenin en etkili yöntemlerinden biridir ve vücudumuzdaki stresle ilgili sorunları önlemek için destekleyici bir tedavidir. Bu masaj kasları ve özellikle sinir sistemini rahatlatır. Bacakların başına, boynuna, sırtına ve arkasına yavaş ve ritmik vuruşlarla yapılır. Özel anti-stres masaj yağları vücudunuzdaki tüm gerginliğin giderilmesine yardımcı olur.

Anti stres masajına ihtiyacınız varmı ?

Anti-stres masajı için herhangi bir şikayetiniz olmasa bile kendinizi tamamen yenilemek ve şımartmak veya tüm sorunlardan uzaklaşarak vücudunuzu ödüllendirmek istiyorsanız mükemmel bir seçim olacaktır. Öte yandan, anti-stres masajı, yoğun bir iş hayatı nedeniyle kendileriyle zaman geçiremeyen ve bilgisayarda çok fazla zaman geçiren veya sürekli olarak sırt ve boyunda iş stresi ve gerginlik yaşayanlar için harikadır. .
Stres ve olumsuz fiziksel etkileri hafife alınmamalıdır. Yaşam kalitenizi artıracak ve strese karşı savaşacak yöntemleri entegre edebilmeniz gerekir. Anti-stres masajı, bu ihtiyaçlar için etkili bir tedavi yöntemi ve rahatlatıcı bir çözümdür. Bu masajla strese bağlı kas, kan akışı, dolaşım ve sindirim problemleri gibi stresin olumsuz etkileri ortadan kaldırılacak ve vücudunuz strese karşı daha dirençli olacaktır.v

Anti stres masajının faydaları

Anti stres masajı uygulaması kasları gevşetmeye yönelik ağır ve yavaş hareketlerle uygulanan bir masaj yöntemidir. Amaç kişinin stres kaynaklı oluşan kas tutulmalarını, kas sertleşmelerini çözebilmek ve kişiyi hem fiziksel hem ruhsal bir rahatlamaya ulaştırabilmektir. Dolayısıyla anti stres masajında amaç daha çok kasları gevşetmek ve kişiye güzel bir deneyim sunarak psikolojik olarak iyi hissetmesine ve ruhsal olarak iç dengeye ulaşabilmesine olanak tanımaktır.
Anti stres masajı sayesinde kişi artan kan akışı ve gevşeyen kas dokusu ile hem dinginliği hem dinamizmi aynı anda hissedebilmektedir. Farkında bile olmadığınız problemleriniz kaynağı olabilecek stresle mücadele etmek için en doğru karar anti stres masajını deneyimlemek olacaktır.
Bu masaj deneyimini yaşayan kişiler kendilerini daha zinde ve canlı hissederek gevşemiş bir vücutla problemlerinden, ağrılarından ve şikayetlerinden uzaklaşarak kendilerini daha canlı ve huzurlu hissedeceklerdir.

Güzel bir yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir